Tatoğlu Bilişim
Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Uni-t  ve  Yihua  Markasının Resmi Türkiye Satış Bayisi ve Marka Patent Sahibinden En Uygun Fiyatlarla Aynı Gün Kargo.Havale Alımlarında %1 İndirim İmkanı !

Yihua 995D+ Sıcak Hava İstasyonu

Yihua 995D+ Sıcak Hava İstasyonu
Yihua 995D+ Sıcak Hava İstasyonu
Yihua 995D+ Sıcak Hava İstasyonu
Yihua 995D+ Sıcak Hava İstasyonu
Tükendi
Yihua 995D+ Sıcak Hava İstasyonu
Yihua 995D+ Sıcak Hava İstasyonu
Yihua 995D+ Sıcak Hava İstasyonu
Yihua 995D+ Sıcak Hava İstasyonu
Yihua 995D+ Sıcak Hava İstasyonu
GARANTİDESİNİZ
Aletler.com.tr 'de sizlere sunulan tüm ürünler Türkiye’deki yetkili ithalatçı ve üretici firmaların garantisi altındadır.Sitemizde satılan tüm markalar Resmi Distribütör ve Üretici Marka garantisi altında satılmaktadır.Arıza durumunda değişim ve onarım hizmetimiz Resmi Garantili olarak bulunmaktadır.
HIZLI KARGO
15:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz Aynı Gün MNG Kargo ile Gönderilmektedir.
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Marka: Yihua
  • Ürün Kodu: 995+
5.592,86₺
Vergiler Hariç: 4.660,71₺

Yihua 995D+ Sıcak Hava İstasyonuSon teknoloji üretim tesislerinde üretilen YİHUA üst sınıf malzeme kalitesi ve yüksek performans sunmaktadır. Uygun fiyatı 1.sınıf malzeme kalitesi ve üstün performansı sayesinde diğer rakiplerine göre gerçek bir Fiyat Performans ürünüdür.

1. 995D + büyük bir LCD ekrana sahiptir ve bir düğmeye basarak lehim havası ve sıcak hava sıcaklıkları için LCD dijital okumalarını kolayca ileri geri Sıcaklığı  değiştirebilirsiniz.

2.Bu ünite dijital olarak PID programlanabilir sıcaklık kontrol teknolojisi ve en üst düzey hassas PID programının implantasyonu ile Çift Çekirdekli Mikrobilgisayar İşlemci tarafından kontrol edilmektedir. Bu, bu cihaza çok doğru sıcaklık kontrolü, stabilite, dayanıklılık ve güvenilirlik sağlar.

3.Bu ünitede aynı zamanda sıcaklık temposunun stabilitesini korumak için hızlı sıcaklık düzeltme, sıcak hava tabancası için sıcaklık ve lehim demirini -50 ° C ila +50 ° C arasında programlanabilen "Sıcaklık Kompanzasyon Teknolojisi" vardır. 

4. Mevcut çalışma ortamı için hem sıcak hava tabancası hem de lehimleme sıcaklığı için bağımsız kalibrasyon. 

5. Hava akışını ve sıcaklığını kolayca ayarlayabilirsiniz.

6. Lehimleme demirini istenen dakikalar sonra "Uyku Moduna" girecek şekilde programlayabilirsiniz çok kullanışlı olmayan (0 - 99 dakika), enerji tasarrufu sağlar.   

7. Bu model ayrıca, lehim ütüsü ve sıcak hava tabancası için seçtiğiniz sıcaklıkları önceden ayarlamak için 3 "Hafıza Hızlı" düğmesi içerir.

8. "Soğuk Hava veya Sıcak Hava" özelliğine sahip sıcak hava tabancası. Bu yeni özellikleri gerçekten beğeneceksiniz.

9. Sıcak hava tabancası ayrıca "Manuel veya Otomatik Mod" da kullanılmak üzere programlanabilir ve sıcak hava tabancasında ayrıca "Otomatik Soğutma Özelliği" bulunur, bu da sıcak hava tabancasının "Soğutma Kapalı Süresine" geçeceği anlamına gelir ". Tutucusuna yerleştirildikten ve 100 derecelik bir sıcaklığa soğutulduktan sonra, Bekleme Moduna girer ve hava akmaya devam eder. 70 dereceye kadar soğuttuğunda havanın akışı kesilecek ve daha sonra ünitenin kapatılması güvenli olacağını biliyorsunuz. Bu, ısıtma elemanının ve ünitenin hasar görmesini önlemek için bir güvenlik özelliğidir.  

10. Sıcak hava tabancası ve lehimini ayrı olarak, birbirlerine karışmadan kullanabilirsiniz. Aynı zamanda gerçekten kurşunsuz lehimleme ve lehim alma işlemini gerçekleştirmek için hava akışından etkilenmeyen aynı zamanda hızlı ısınmayı ve dengeli doğru sıcaklık kontrolünü sağlar. Özellikle elle SMD bileşenlerini monte etme ve yeniden işleme için uygundur.

11. Lehimleme demirlerindeki seramik ısıtma elemanı ve sensör, çok hızlı bir ısınma sıcaklığı ve hızlı termik iyileşme sağlar.

12. Ayrıca, bu ünitenin üzerindeki sıcak hava tabancasının tamamen yeni bir koruyucu özelliği olduğunu takdir edersiniz. Sıcak hava tabancasını kullanmaya devam ediyorsanız ve hava akışı herhangi bir sebepten dolayı durursa, tabancadaki ısıtma elemanı, sıcak hava tabancasına zarar vermemek için ısıtmayı durdurur ve böylece bu ürünün güvenlik performansını arttırır.  

13. Son derece esnek ve neredeyse silikon kablo ile 200 ° C - 480 ° C / 392 ° F - 896 ° F arasında sıcaklık aralığında 75 watt çıkış havyası.

14.Smart sıcaklık tespiti, açık devre koruması, kısa devre koruması ve aşırı yük koruması.

15. SOIC, CHIP, QFP, PLCC, BGA ve sıcaklık duyarlı bileşenler için uygundur.

16. Çekme, kurutma, cila kaldırma, viskidans giderimi, buz çıkarma, ön ısıtma ve tutkal lehimleme için ısıtma için uygundur.

17. Hassas parçalar ve CE onaylı korumak için lehim havyanın ESD güvenli tasarım.

18. Son derece düşük gürültü ve yerden tasarruf sağlayan tasarım.

Yihua 995D+ Sıcak Hava İstasyonu Sıcak hava istasyonu ve lehimleme havyasının bir arada olduğu bir ünitedir. Sıcak hava ünitesi 500W, lehimleme havyası 75W gücünde olup geniş bir LCD ekrana sahiptir. 


Yihua 995D+ Sıcak Hava İstasyonu Uygulama Alanları :

1. Elektronik ürün montajı 

2. Bilimsel araştırma bölümlerinde ürün geliştirme 

3. Elektronik ürünlerin bakımı 

4. Elektrik lehimleme işlemi 

5. Her türlü elektronik kurumda beceri eğitimiYorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.