Tatoğlu Bilişim
Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Uni-t  ve  Yihua  Markasının Resmi Türkiye Satış Bayisi ve Marka Patent Sahibinden En Uygun Fiyatlarla Aynı Gün Kargo.Havale Alımlarında %1 İndirim İmkanı !

Yihua 992DA+ Sıcak Hava İstasyonu

Yihua 992DA+
YENİ Tükendi
Yihua 992DA+ Sıcak Hava İstasyonu
GARANTİDESİNİZ
Aletler.com.tr 'de sizlere sunulan tüm ürünler Türkiye’deki yetkili ithalatçı ve üretici firmaların garantisi altındadır.Sitemizde satılan tüm markalar Resmi Distribütör ve Üretici Marka garantisi altında satılmaktadır.Arıza durumunda değişim ve onarım hizmetimiz Resmi Garantili olarak bulunmaktadır.
HIZLI KARGO
15:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz Aynı Gün MNG Kargo ile Gönderilmektedir.
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Marka: Yihua
  • Ürün Kodu: 992DA+
7.692,86₺
Vergiler Hariç: 6.410,71₺

Yihua 992DA+ Sıcak Hava İstasyonu

Yihua 992DA+ Sıcak hava istasyonu Vakum ve Lehimleme havyasının bir arada olduğu bir ünitedir. Sıcak hava ünitesi 550W, lehimleme havyası 75W gücünde olup LCD ekrana sahiptir. Lehimleme havyası üzerinde duman emme aparatı mevcuttur. Lehimleme yapılırken ortaya çıkan duman bu sayede kullanıcıya ulaşmadan emilmesini sağlamaktadır. Ayrıca cihazla birlikte vakum aparatıda gelmektedir.


Yihua 992DA+ Sıcak Hava İstasyonu Özellikler:

1. Büyük ekran LCD ekran, güzel, dinamik hava akış oranı göstergeleri için işlev göstergelerini bir bakışta gösterir.

2. Sıcaklık kontrolleri, gerçek zamanlı kalibrasyon ile, hava tabancası çıkış sıcaklıklarının ve lehimleme ucu sıcaklıklarının 100ms'lik yüksek hızlı 100ms'lik gerçek zamanlı izlenmesi için mikroişlemci-PID programlamayı benimseyen temel teknolojiyi kullanır! Çıkış sıcaklıkları son derece kararlıdır,  sıcaklık dalgalanma aralığı ≤ ± 1 'dir.

3. Makine 10 saniyenin altında 30 dereceden 300 dereceye kadar oda sıcaklığında hızlı ısıtma özelliğine sahiptir. 

4. Hava tabancası / lehimleme demir özellikleri -50  ila +50  sıcaklık kompanzasyonu.

5. Hava tabancası / havyanın üfleme özellikleri  /  dönüştürme özelliğine sahiptir.

6. Hava tabancasında manuel / otomatik çalışma modu dönüşümü bulunur.

7. Lehimleme aleti, 0-99 dakika arasında ayarlanabilen uyku fonksiyonuna sahiptir.

8. Hava tabancası kolu telinde, son derece istikrarlı ve güvenilir performans için yüksek sıcaklıkta bir silikon tel (30o saniyeli silikon telle 30 saniye temas ettiğinde hasar görmeden), paslanmaz çelik boru ve son derece seramik çerçeveli bir ısıtma çekirdeği kullanılmaktadır!

9. Lehim tutamağı telinde yüksek sıcaklıkta bir silikon tel bulunur (300o lehimleme ucunun silikon telle 30 saniye boyunca temas ettiğinde hasar görmez); ısıtma elemanı hızlı sıcaklığın dengelenmesi için ithal edilen yüksek güçlü bir ısıtma elemanı kullanır, özellikle kaba klemenslerin sökülmesi, geniş derzlerin ve lekelere ulaşmanın zor olduğu yerlerdir, genel lehim bağlantı sökme işleminden söz etmemektedir. 

10. Lehimleme tabancası, bir sigara dumanı işlevi ile tasarlanmıştır. Havyadan üretilen dumanlar, toz tabakası emilimi ve filtrasyonu ile derhal emilir. Bu işlev, daha sağlıklı, çevre dostu bir çalışma ortamı sağlamak için havanın temizlenmesine yardımcı olur. Kullanıcılar yine demir dumanı lehimleme endişesi duymazlar!

11. Gerekirse, vakumlu emme kalemi ile ürün paketlenebilir, bu sayede lehim emme giriş borusunun vakum emme kaleminden basit bir şekilde çıkarılması ve vakum emme kaleminin tutturulması IC için kullanılabilir. 

12. Eşsiz ABS fan kilitlenmeyi önleme işlevi maksimum güvenlik sağlar. Fan beklenmedik bir şekilde çalışmayı bıraktığında ve çalışma stabilitesi artık kontrol edilemediğinde, sistem kullanıcıyı ve çevreyi güvence altına almak için hava tabancası güç kaynağını derhal keser.

13. Lehimleme demir sehpası demir alaşımlı olup, süngerle sabitlenmiş bir tabana ve lehim demir kablolaması için sabit bir eksene sahiptir ve daha fazla kolaylık sağlar. 

14. Makine bileşenleri, tam, akıllı aşırı ısınma, kısa devre, açık devre, aşırı yük ve arıza göstergesi ve koruma için kendi kendini saptama işlevselliği ile donatılmıştır.

15. Makinenin arka kısmında bir ana güç kaynağı anahtarı bulunur. Ek enerji tasarrufu ve daha fazla emniyet için makine uzun süre kullanılmayacaksa ana güç kaynağı anahtarını kapatın. 

PID programlamayla ilgili bilgiler :

Çekirdek algoritma, hızlı 20ms, yüksek hız 100ms ve hızlı 200ms sıcak hava tabancası ve lehim demir sıcaklık kontrollerine bölünecek ölçümler, karşılaştırmalar ve yürütme için bir frekans belirler! PID sıcaklık hassasiyeti ve kararlılığı için en önemli parametrelerden biridir. Hızlı 20ms, AC220V 50Hz uygulamaları için en hızlı algoritma. Her 50Hz yarım dalga için 20ms'de bisikletle oynama, program zaten her güç kaynağı döngüsünün hassas kontrolüne sahiptir .


ÜSTÜN ÖZELLİK :

Çeşitli üst düzey YIHUA sıcak hava tabancası modelleri, hızlı 20ms devir kullanır ve sıcaklık tespit yeri seramik ısıtma sistemi içerisinde olduğu için havyayla sıcaklık kalibrasyonu, yüksek hızlı 100ms ve hızlı 200ms döngülerinin iki standardına ayarlanır. Lehimleme demir ucuna ve sırtına sıcaklık iletimi için zaman ayırmak, Yüksek hızlı 100ms çevrim optimum kontrol hızları sağlar! (endüstrideki mevcut programlanabilir döngülerin büyük çoğunluğu sadece 200ms - 500ms'ye erişebilir)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.