Tatoğlu Bilişim
Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Uni-t  ve  Yihua  Markasının Resmi Türkiye Satış Bayisi ve Marka Patent Sahibinden En Uygun Fiyatlarla Aynı Gün Kargo.Havale Alımlarında %1 İndirim İmkanı !

Yihua 959D Sıcak Hava İstasyonu

Yihua 959D Sıcak Hava İstasyonu
Yihua 959D Sıcak Hava İstasyonu
Yihua 959D Sıcak Hava İstasyonu
Tükendi
Yihua 959D Sıcak Hava İstasyonu
Yihua 959D Sıcak Hava İstasyonu
Yihua 959D Sıcak Hava İstasyonu
Yihua 959D Sıcak Hava İstasyonu
GARANTİDESİNİZ
Aletler.com.tr 'de sizlere sunulan tüm ürünler Türkiye’deki yetkili ithalatçı ve üretici firmaların garantisi altındadır.Sitemizde satılan tüm markalar Resmi Distribütör ve Üretici Marka garantisi altında satılmaktadır.Arıza durumunda değişim ve onarım hizmetimiz Resmi Garantili olarak bulunmaktadır.
HIZLI KARGO
15:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz Aynı Gün MNG Kargo ile Gönderilmektedir.
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Marka: Yihua
  • Ürün Kodu: 959D
2.292,86₺
Vergiler Hariç: 1.910,71₺

Yihua 959D Sıcak Hava İstasyonu


Son teknoloji üretim tesislerinde üretilen YİHUA üst sınıf malzeme kalitesi ve yüksek performans sunmaktadır. Uygun fiyatı 1.sınıf malzeme kalitesi ve üstün performansı sayesinde diğer rakiplerine göre gerçek bir Fiyat Performans ürünüdür.


Özellikler

1. YIHUA-959D sıcak hava istasyonu üç farklı saklama konumu ile birlikte gelir ve hepsi farklı sıcaklık değerlerini ayarlamak veya saklamamak için kullanılır. Üç kısayol tuşu sayesinde, depolama birimi ayarlarını hızla ayarlayabilir ve uygun hava hacmini seçebilirsiniz.

2. Mikrobilgisayar PID programı sayesinde, gerçek zamanlı sıcaklık izleme ve gerçek zamanlı sıcaklık elde edilebilir. PID sıcaklık düzeltme çevrimi 100ms'dir. Bu nedenle, sabit hava sıcaklığı sağlanabilir, bu da sıcak hava yeniden işleme istasyonunun daha az güç tüketimine katkıda bulunur.

3.Bu yeniden işleme istasyonu, daha az ses üreten dayanıklı fırçasız bir fan ile donatılmıştır. Ayrıca, fırçasız fan, tüm ekipmanın çalışma verimliliğini iki katına çıkaran yüksek kaliteli bir ısıtma elemanına sahiptir. 

4. Hava tabancası koluna uygulanan yüksek kaliteli iskelet tutucu dayanıklıdır ve verimli çalışır. Hava tabancası kolu güvenlik koruma fonksiyonuyla birlikte tasarlanmıştır. Açıldığında, sadece sıcak hava istasyonunun düzgün şekilde çalışmaya başlayabileceği çerçeve çerçevesine yerleştirilir. 

5. YIHUA-959D sıcak hava istasyonunda otomatik hata tespit fonksiyonu ve otomatik alarm fonksiyonu bulunmaktadır.

Uygulama

YIHUA-959D sıcak hava  istasyonu laboratuvarlar, okullar, elektronik üretim hatları, cep telefonu tamir endüstrisi ve ev aletleri bakım departmanı gibi birçok alanda yaygın olarak bulunur. SMD bileşenleri, çok pinli IC ve devre kartı bileşenlerini lehimlemek için kullanabilirsiniz.

Kolay kullanımlı, üzerinde sıcaklık ve hava akışı ayarı yapılabilen sıcak hava istasyonu.

650 W gücünde olup ünite standına konduğunda kendisini kapatabilmektedir.

100-450 °C arası sıcaklık verebilmektedir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.