Tatoğlu Bilişim
Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Uni-t  ve  Yihua  Markasının Resmi Türkiye Satış Bayisi ve Marka Patent Sahibinden En Uygun Fiyatlarla Aynı Gün Kargo.Havale Alımlarında %1 İndirim İmkanı !

Yihua 938D+ İstasyonlu Havya

Yihua 938D+ İstasyonlu Havya
Yihua 938D+ İstasyonlu Havya
Yihua 938D+ İstasyonlu Havya
Tükendi
Yihua 938D+ İstasyonlu Havya
Yihua 938D+ İstasyonlu Havya
Yihua 938D+ İstasyonlu Havya
Yihua 938D+ İstasyonlu Havya
GARANTİDESİNİZ
Aletler.com.tr 'de sizlere sunulan tüm ürünler Türkiye’deki yetkili ithalatçı ve üretici firmaların garantisi altındadır.Sitemizde satılan tüm markalar Resmi Distribütör ve Üretici Marka garantisi altında satılmaktadır.Arıza durumunda değişim ve onarım hizmetimiz Resmi Garantili olarak bulunmaktadır.
HIZLI KARGO
15:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz Aynı Gün MNG Kargo ile Gönderilmektedir.
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Marka: Yihua
  • Ürün Kodu: 938D+
3.878,57₺
Vergiler Hariç: 3.232,14₺

Yihua 938D+ İstasyonlu HavyaSon teknoloji üretim tesislerinde üretilen YİHUA üst sınıf malzeme kalitesi ve yüksek performans sunmaktadır. Uygun fiyatı 1.sınıf malzeme kalitesi ve üstün performansı sayesinde diğer rakiplerine göre gerçek bir Fiyat Performans ürünüdür
Özellikler
1. Büyük ekran LCD ekran okumaları açıkça gösterir. 
2. SAMSUNG mikrobilgisayar kontrolünü hızlı ısıtma 
3. Uzun hizmet ömrü için yüksek kalite ve iyi direnç.
4. ESD koruma özelliği
5. Lehim sapı silikon malzeme kullanılarak saplanır. 
6. Ön panel zarif görünümlü alaşımlı materyalden oluşmaktadır.
7. Kasa kutusu küçük olduğu için, çalışma masasında daha az yer kaplar. 
8. 1.5 metre uzunluğunda, daha uzun lehim hasır tutamaç hattı. 
9. Benzersiz tutamak modeli ve lehim teli tutacağı
10. Lehimleme demirleri yüksek kaliteli ısıtma elemanı uygular. 


Ana işlevi
a)Üç aşamalı TEMP. Hafıza fonksiyonu: Kullanıcılar her bir parçanın ön ayarlı sıcaklığını talebe, kaynak işlemine göre saklayabilir, kullanıcı farklı kaynak ortamlarına göre CH1 / CH2 / CH3 uygun ön ayar değerlerini çabucak alabilir. 
b) Uyku fonksiyonu: çalışma durumunun lehimleme demir otomatik algılama, uyku saati ayarlamak için gelen, sessiz bir durumda kullanımda değildir, demir sıcaklığı otomatik olarak 200 ° C sıcaklığı düşürmek uyku durumuna girmek, etkili bir şekilde önleyebilirsiniz demir kafa oksidasyonu ve demir ucu ömrünü uzatmak, enerji tasarrufu ve çevre koruma. Uyku saati 1 dakikalık adımlarla 0 ila 99 dakika aralığında ayarlanabilir; kullanıcılar kullanıma göre ayarlanabilir, lehim bir uykuya gerek duymazsanız uyku saati 0 olarak ayarlanır.
c) Otomatik kapanma fonksiyonu: Lehim lehimleme işleminden sonra, zamanlayıcı programını başlatır, kapanma süresinin uykudan uyanmaması, otomatik kapanma, enerji tasarrufu ve çevre koruması ayarlanır. Otomatik kapanma süresi ayar aralığı 1 dakika adımlarla 0 ila 99 dakika. 
d) Celsius / Fahrenheit sıcaklık göstergesi fonksiyonu: Sıcaklık gösterge modunun farklı bölgelerindeki pazar ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. 
e) Sıcaklık düzeltme fonksiyonu: Çevresel etkilere veya yedek ısıtıcıya uyarlanarak, demir sıcaklığından ve ekran sıcaklık sapmasından kaynaklanan demir baş parçaları, kalibrasyon sıcaklık aralığı olan bu işlevle düzeltilebilir: -50 ℃ ~ + 50 ℃Kurşunsuz lehimlemeye uygun, ikili istasyonlu havya. Toplam 180W gücünde, otomatik uyku, otomatik kendini kapatma özelliği, ESD gövdeli . Her iki havya da aynı anda kullanılabilir.
Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.