Tatoğlu Bilişim
Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Uni-t  ve  Yihua  Markasının Resmi Türkiye Satış Bayisi ve Marka Patent Sahibinden En Uygun Fiyatlarla Aynı Gün Kargo.Havale Alımlarında %1 İndirim İmkanı !

Yihua 938BD+ Cımbız ve Havya Lehimleme Onarım İstasyonu

Yihua 938BD+
Yihua 938BD+
Yihua 938BD+
Yihua 938BD+
Tükendi
Yihua 938BD+
Yihua 938BD+
Yihua 938BD+
Yihua 938BD+
Yihua 938BD+ Cımbız ve Havya Lehimleme Onarım İstasyonu
GARANTİDESİNİZ
Aletler.com.tr 'de sizlere sunulan tüm ürünler Türkiye’deki yetkili ithalatçı ve üretici firmaların garantisi altındadır.Sitemizde satılan tüm markalar Resmi Distribütör ve Üretici Marka garantisi altında satılmaktadır.Arıza durumunda değişim ve onarım hizmetimiz Resmi Garantili olarak bulunmaktadır.
HIZLI KARGO
15:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz Aynı Gün MNG Kargo ile Gönderilmektedir.
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Marka: Yihua
  • Ürün Kodu: 938BD+
4.585,71₺
Vergiler Hariç: 3.821,43₺

Yihua 938BD+ Cımbız Ve Havya Lehimleme Onarım İstasyonu


Son teknoloji üretim tesislerinde üretilen YİHUA üst sınıf malzeme kalitesi ve yüksek performans sunmaktadır. Uygun fiyatı 1.sınıf malzeme kalitesi ve üstün performansı sayesinde diğer rakiplerine göre gerçek bir Fiyat Performans ürünüdür

Özellikler

1. Cihaz, en yeni LCD teknolojisini  kullanarak arkadan aydınlatmalı yeni bir panelle üretilmiştir.

2. Hızlı ısınma için Mikrobilgisayar kontrolü. 

3. Uzun ömür için yüksek kaliteli direnç. 

4. ESD korumalı gövde 

5. Silikon malzeme kullanarak demir tutamak lehimleme. 

6. Makine cazip görünen fırçalanmış alüminyum panelleri kullanır, ayrıca kompakt ve yer tasarrufu

7. PID programlanabilir sıcaklık kontrol teknolojisini kullanır ; sofistike  PID programlamayı cımbızların ve havyanın gerçek sıcaklıklarını hızla izlemek, test etmek ve düzeltmek  için kullanılan makine Hızlı sıcaklık dengelemesi  sıcaklık hatasını azaltır.Sıcaklık stabilitesi ve sıcaklık kompanzasyon  hızı, benzer ürünlerden önemli ölçüde daha iyidir. 

8.Dahili tasarım düzgün bir düzenleme üreten SMT çift taraflı panelleri kullanır ; sinyal akışı açıktır ve makinenin stabilitesi ve çalışma güvenliği  daha da güçlenmiştir. Makine sert ortamlarda kullanılabilir. 

9.Lehimleme cımbız istasyonu lehimleme küçük plakalar ve küçük IC kullanımı için idealdir  . Paralel olması nedeniyle Tasarım,  lehim cımbız istasyonu olabilir  ısıtılmış ve aynı zamanda lehimleme için kullanılabilir. 

10.Muhteşem tutamak modeli ve lehim teli tutacağı

11.938BD + Serisi, paralel ısıtma cımbızları ve lehim kalemleri  kombinasyonlu bir tasarıma sahiptir; 

küçük elektronik bileşenler, cipsler ve SMD  gibi uygulamalarda kullanım için çok  uygundur.

Ana işlev

1. Üç ön ayarlı saklama işlevi: Kullanıcılar, her preset için gereken sıcaklığı gerektiği gibi ayarlayabilir.

Lehimleme  işlemleri gerçekleştiren  kullanıcılar, uygun bir  CH1 / CH2 / CH3 ön ayar değerini çabucak geri alabilirler  .

2. Uyku fonksiyonu, Otomatik kapanma fonksiyonu, Celsius / Fahrenheit fonksiyonu 

a) Uyku Fonksiyonu: lehim havası, gözetimsizken ve kullanılmadığında otomatik olarak algılar  , duraklar belirli bir  süre boyunca uyku modundan önce, otomatik  olarak 200°'ye soğutulur. Lehim işlemini önlemek için uyku moduna geçecektir demir oksidasyonu  ve lehimleme demir başı servis ömrünü etkin bir şekilde  arttırırken, enerji tasarrufu ve çevre   koruma. 1 dakikalık aralıklarla, 0 ~ 99 dakika: uyku süresi arasında değişir. Kullanıcılar  ayarlayabilir .Kişisel kullanım şekillerine göre zaman.Lehimleme demirinin uyku fonksiyonu gerekli değilse, uyku saati 0'a ayarlanmalıdır. 

b) Otomatik kapanma fonksiyonu: lehim tam uyku moduna girdikten sonra program   bir süre başlatır sayaç,  belirli bir süre  uyandırılmadıysa makineyi otomatik olarak  kapatır  , böylece enerji tasarrufu sağlar. otomatik  kapatma  süreleri,   bir dakikalık artışlarla  0-99 dakika  olarak ayarlanabilir.

c)  Celsius / Fahrenheit Ekran Sıcaklığı İşlevi: Farklı  bölgelerdeki piyasa talebini karşılamak  için 

3. Sıcaklık düzeltme işlevi: Çevresel etkilere veya yedek ısıtıcının demir üstü uyarlaması Demir  sıcaklığından kaynaklanan  parçalar  ve ekran sıcaklık sapması bu fonksiyonla düzeltilebilir;Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.